Nejlepší parfémy podle horoskopu

KOZOROH  /22.12. – 20.1./

Kozoroh je realista. Nepotrpí si na velká gesta a přehnané emoce. Ideální parfém pro ženu ve znamení kozoroha je Gucci – Envy me.

VODNÁŘ  /21.1. – 20.2./

Žena Vodnář je intelektuálka. Řeší politické a společenské problémy a ne módu a parfémy. Hodí se k ní lehký, jemný, nevýstřední parfém za výhodnou cenu a přesně to splňuje CK One.

RYBY  /21.2. – 20.3./

Ryby jsou věční snílci, kteří si nepřipouští realitu. Nejlepší volbou pro Rybičky je svěží romantická vodní vůně Acqua di Gioia od Armaniho.

BERAN /21.3. – 20.4./

Žena Beran je impulzivní a energická a takový vyžaduje i parfém. Ideální volbou pro Berany je Lanvin – Éclat D’Arpege.

BÝK  /21.4. – 21.5./

Ženy Býci mají rády kvalitní a osvědčené věci. Hodí se k nim bohaté květinové vůně na dřevitém základě. Jejich značka je Chanel.

BLÍŽENCI  /22. 5. – 21. 6./

Blíženci jsou extroverti. Mají plno přátel, všechno chtějí vyzkoušet. Nadchne je jakýkoli dobrý parfém. Určitě se jim bude líbit svěží citrusová vůně Yellow Diamond od Versace.

RAK  /22.6. – 22.7./

Žena Rak je citlivá bytost s obrovskou fantazií a bohatým vnitřním světem. Miluje parfémy a vůně. Potřebuje parfémy, které jsou něčím výjimečné. A protože má ráda vůni fialek, růže a máty, tak se se pro ni hodí Versace Woman.

LEV  /23.7. – 22.8./

Lvice jsou hrdé, sebevědomé a milují luxus. Vyhledávají výstřednosti. Potrpí si na silné intenzivní parfémy. Přesně taková je vášnivá vůně Chanel No 19.

PANNA  /23.8. – 22.9./

Panny mají rády eleganci. Svému vzhledu věnují spoustu času a úsilí. Hodí se pro ně nadčasová nevtíravá elagance v podobě parfému Trésor od Lancome.

VÁHY  /23.9. – 23.10./

Váhy jsou veselé, společenské a mají nevyčerpatelný sex-appeal. Nejvíce na nich vyniknou jemné květinové vůně, jakou je například Eternity od Calvin Kleina.

STŘELEC  /23.11. – 21.12./

Střelkyně jsou společenské a vždycky optimisticky naladěné. Nerady se vážou. A přistupují tak i k parfémům. Střídají je podle nálady a potřeby. Velmi rády vyzkoušejí romantickou květinou vůní Dolce & Gabbana – The One.